Jobmonitor.hu

2020-10-16 10:01:09 2020-10-30

A(z) MN Indusrtial Holding Zrt az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Építőipari project előkészítő mérnök munka

Kistarcsa, Pest

Feladatok:
részt vesz az árajánlatok összeállításában, a szükséges ajánlatkérések kiküldése, beérkező ajánlatok alapján költségvetés árazása

· elkészíti a kivitelezés heti, napi ütemtervét, az elkészült munkákat folyamatosan összehasonlítja az elfogadott ütemtervvel

· kapcsolatot tart a Megrendelő megbízott munkatársaival /művezető, műszaki ellenőr, stb./, s folyamatosan tájékoztatja az aktuális dolgokról a felettesét

· a Megrendelőtől származó tervek átvétele, azok felülvizsgálata, ellenőrzése, aktuális tervjegyzék vezetése, szükség szerinti másolatok készíttetése

· tervkezelés, nyilvántartás

· a tervdokumentációk, szerződések alapján az anyagszükségleti kimutatás összeállítása, az anyagigények felülvizsgálata, a pontos paraméterek meghatározása, idegen áru beszerzésekor a szállító ajánlatok bekérése, a megrendelés

· a szerződött állapot és a tényleges kiviteli állapot összehasonlítása, folyamatos figyelése, az esetleges eltérések azonnali jelzése vezetője felé, a kivitelezés során felmerült pót- és többletmunkák mennyiségi felmérése, költségvetési kiírások elkészítése, költségek kalkulálása,

· a szükséges ajánlatkérések kiküldése, alvállalkozók és beszállítók versenyeztetése, a velük való ártárgyalások megszervezése, azokon való részvétel, illetve mindezek dokumentálása, az alvállalkozó szerződések előkészítése

· a feljogosított azonnali beszerzések intézése

· a megvalósult állapot folyamatos nyomon követése, adatok gyűjtése a művezetőtől, illetve mindezek dokumentálása

· részt venni a Kft. illetve a projekt kooperációin, a belső átadás-átvételi bejáráson részvétel illetve ezekről szükség szerint köteles emlékeztetőt írni

· részt venni a tervbíráló és termelésbe adási értekezleten

· az átadás-átvételhez szükséges átadási dokumentáció összeállításáért, illetve annak tartalmának teljességéért

· a projekt dokumentumainak átadás-átvétel utáni archiválásért

· hulladékgazdálkodással kapcsolatos rendezés

· az alvállalkozói károkozások, levonások naprakész vezetése

· alvállalkozói építési napló ellenőrzése

· feladata a projekt nyomkövető rendszerben feladatok elvégzése

· mérnök ismerje, és maradéktalanul tartsa, illetve tartassa be a Kft. Munka- és balesetvédelmi utasítását

· a Minőségirányítási rendszerben meghatározott egyéb feladatok megismerése és betartása

· gondoskodni a saját feladata által megkívánt minőségű munkaruháról

Elvárások:
Szakirányú főiskolai vagy egyetemi végzettség

Magasépítő technikusi végzettség + 6 év kivitelezési gyakorlat
Munkáltató ügyvezetői utasításainak ismerete

· Jogszabályok rendeletek ismerete

· Számítástechnikai alapismeretek

· Határozott fellépés, önállóság

· Jó beszéd és kommunikációs készség

Dinamikusan fejlődő,stabil hátterű,magyar tulajdonban lévő vállalkozás

Amit ajánlunk:
Megbízható, biztos munkahely

Munkakörhöz szükséges feltételek biztosítása

Szakmai fejlődési lehetőség

Fizetés: Versenyképes

Szakmai tapasztalat:
5-10 év

Végzettség:
Főiskola