A(z) Pro-Mama Kft az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Értékesítési munkatárs munka

Budapest XIV. kerület, Budapest

Feladatok, munka:
- Kapcsolattartás a viszonteladókkal (országosan), NEM ÜGYNÖKI TEVÉKENYSÉG:
• partnerek folyamatos látogatása (dobozos céges autóval),
• meglévő partnerkör és belistázott termékek bővítése,
• új termékek bemutatása
• rendelések kiszállítása,
• termékismertetők tartása.
- Üzletmenettel kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása (számlázás, értékesítési adatok összesítése és kiértékelése stb.).
- Saját boltunkban történő eladás.
- Szakmai rendezvényeken való aktív részvétel (expo-k, börzék).

Elvárások:
- B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat,
- MS Office programok felhasználói szintű ismerete,
- jó kapcsolatteremtő és együttműködési készség,
- önállóság.

A Pro-Mama Kft 30 éve foglalkozik babatermékek kis- és nagykereskedelmével. Jelenleg az amerikai Lansinoh és az ír Clevamama minőségi babatermékek magyarországi forgalmazója.

Amit ajánlunk:
- főállású, alkalmazotti jogviszony,
- változatos és önálló feladatkör,
- stabil cégnél hosszú távú munkalehetőség.

Fizetés: Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások és jutalék.

Szakmai tapasztalat:
1-3 év

Végzettség:
Középiskola