A(z) Moira Team Információs Kft. az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Fegyveres Vagyonőr a VIII. kerületbe munka

Budapest VIII. kerület, Budapest

Feladatok, munka:
Fegyveres vagyonőröket keresünk a VIII. kerületbe.

Feladatok: Portaszolgálat , Kísérés, Kulcskiadás, Recepció, Riasztás...

Munkarend: 12/24 és 24/48

Elvárások:
Szükséges, érvényes:

Tanúsítvány
Fegyvervizsga
Orvosi alkalmassági (tudunk benne segíteni)
Pszichológiai alkalmassági (tudunk benne segíteni)

A 4 éve működő Moira Team Információs Kft.-nél, tapasztalt munkatársaink a biztonságszervezés, vagyonvédelem és a magánnyomozás terén már számos esetben bizonyítottak. Ennek köszönhetően teljes körű megoldást kínálunk valamennyi e téren felmerülő problémára, könnyedén alkalmazkodunk Megrendelőink igényeihez. Sok éves gyakorlati tapasztalatainknak köszönhetően gördülékeny együttműködéssel háláljuk meg bizalmukat.

Amit ajánlunk:
-Versenyképes fizetés
-Bejelentett munkaviszony
-Kiemelkedő szakmai háttér

Fizetés: Nettó 600 Ft/óra

Szakmai tapasztalat:
1-3 év

Végzettség:
Nincs elvárt végzettség