A(z) Balatoni Hajózási Zrt. az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Forgalmi vezető munka

Siófok, Somogy

Feladatok, munka:
• A BAHART hajózási szolgáltatásaival kapcsolatos cégszintű forgalomszervezési, illetve a kikötők üzemeltetésével kapcsolatos tevékenységek teljeskörű szakmai irányítása.
• Közreműködik a társaság éves üzleti tervének, díjszabásainak, valamint a kikötőrendek, kikötőhasználati és Közforgalmú Kikötői díjszabás kialakításában.
• Koordinálja az éves beruházási és karbantartási terv hajózási tevékenységekre, kikötőkre vonatkozó részeit.
• Felügyeli és biztosítja a vonatkozó rendeletek, belső szabályzatok, díjszabás és a kikötőrend szerinti kikötőhasználatot a kikötőt használó vízijárművek és személyek részére.
• Elkészíti az éves hajózási menetrendeket és aktívan részt vesz a hajózási szolgáltatáskínálat, kialakításában a társosztályokkal együttműködve.
• A hajózási menetrend alapján elkészíti a társaság teljes személyhajó parkjára vonatkozó szolgálati hajóbeosztási menetrendeket az egyes hajózási idényekre. Az üzemeltetés során felmerülő módosítási igényeket naprakészen kezeli.
• Szakmailag irányítja a körzeti állomásfőnökök munkáját az egyedi, adhoc jellegű hajóvezénylések, hajóbeosztások tekintetében az egyes körzetekben.
• Gondoskodik cégszinten a jegykiadó program naprakész beállításairól, aktívan közreműködik a program fejlesztésében, tesztelésekben.
• Gondoskodik a hajózási tevékenységek lebonyolításában közreműködő parti személyzet biztosításában és folyamatos fejlesztésében, képzésében.
• Szervezi és koordinálja a kikötői utastájékoztatási feladatokat a kikötői személyzettel.
• A forgalomszervezési folyamatok, rendszerek kialakítása, leszabályozása, támogató informatikai rendszerek (menetrendtervezés, forgalmi naplók, jegykiadó program) bevezetésének szakmai irányítása.
• A társaság társ szakterületeinek cégszinten hajózási forgalmi adatokat szolgáltat, operatívan közreműködik a beszámolók, kiértékelések, elemzések elkészítésében.
• Szoros együttműködésben végzi feladatait a társaság kapcsolódó szakterületeivel: értékesítési osztály, marketing osztály, hajózási üzemeltetés.

Elvárások:
• minimum két év forgalomszervezési (és munkatársak irányításában szerzett) tapasztalat
• felsőfokú végzettség
• jó problémamegoldó - és kommunikációs készség
• terhelhetőség, önálló, precíz munkavégzés
• kreativitás
• MS Office felhasználói szintű ismerete

Amit ajánlunk:
• kihívásokkal teli, változatos munka
• korrekt fizetés, juttatások, munkavégzéshez szükséges eszközök (laptop, mobiltelefon)
• stabil háttérrel rendelkező, folyamatosan fejlődő vállalat

Szakmai tapasztalat:
1-3 év

Végzettség:
Főiskola