Jobmonitor.hu

2020-07-29 17:01:13 2020-08-12

A(z) VALID SOLUTION Tanácsadó Korlátolt Felelősségű Társaság az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Gazdasági/közbeszerzési jogász munka

Budapest

Feladatok:
Felelősség a cégcsoport és projekttevékenységek jogi megfelelőségéért
Szerződések és jogi dokumentumok megírása, áttekintése, szakmai ellenőrzése
Cégcsoport tagjainak összehangolt működésének megteremtése, fentartása jogi szempontból
Szerződéskötéseken való részvétel
Közbeszerzési folyamatokban való aktív részvétel
A közbeszerzési eljárás eredményeként megkötött szerződések módosításainak előkészítése
Közreműködés az osztályok összehangolt működésében
Cégcsoport képviselet
Egyéb jogi feladatok

Elvárások:
jogi diploma
gazdasági jogi területen szerzett releváns tapasztalat

A cégcsoport a hatékony és eredményes munkát versenyképes jövedelemmel és béren kívüli juttatással honorálja.

Fizetés: versenyképes fizetés

Szakmai tapasztalat:
1-3 év

Végzettség:
Egyetem