Jobmonitor.hu

2021-01-14 09:05:34 2021-01-28

A(z) COSA Gépszervíz Szolgáltató és Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Gépész karbantartó munka

Összes megye

Feladatok:
- prés- és csiszolástechnikai berendezések időszakos karbantartása
- eseti javítások elvégzése
- betanulás és próbaidőszak után önálló munkavégzés
- munkavégzés változó helyszíneken az ország területén, esetenként több napos távolléttel,
- céges szervizautót biztosítunk

Elvárások:
- középfokú gépész vagy gépésztechnikus végzettség,
- min. 1-3 év szakmai tapasztalat,
- B kategóriás jogosítvány
- előnyt jelent: présgépek, csiszológépek szervizelésében, karbantartásában szerzett tapasztalat

Cégünk 2015. óta végzi présgépek, csiszológépek, lemezmegmunkáló gépek telepítését, szervizelését, karbantartását az egész ország területén. Nemzetközileg jól ismert gépgyártók magyarországi szervizképviseletét látjuk el, köztük a SanGiacomo, Zani, Costa, Galdabini, Servopresse gyárakét. Kizárólagos forgalmazói vagyunk az Ompi, GPA, Tecnofluid alkatrészeknek. Folyamatosan növekvő ügyfélkörünk gépparkjainak karbantartási- és szervizmunkáihoz keressük új kollégánkat.

Amit ajánlunk:
- versenyképes jövedelem,
- rugalmas munkaidő,
- fejlődési lehetőség

Fizetés: képességektől függően

Végzettség:
Középiskola