Jobmonitor.hu

2021-01-12 20:31:21 2021-01-26

A(z) COSA Gépszervíz Szolgáltató és Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Gépész karbantartó munka

Összes megye

Feladatok:
- prés- és csiszolástechnikai berendezések telepítése,
- berendezések időszakos karbantartása,
- eseti javítások elvégzése,
- betanulás és próbaidőszak után egyéni munkavégzés,
- munkavégzés változó helyszíneken az ország területén, esetenként több napos távolléttel

Elvárások:
- középfokú gépész vagy gépésztechnikus végzettség,
- min. 1-3 év szakmai tapasztalat,
- B kategóriás jogosítvány,
- előnyt jelent: présgépek, csiszológépek szervizelésében, karbantartásában szerzett tapasztalat

Cégünk 2015 óta végzi prés-, csiszoló-, és lemezmegmunkáló gépek szervizelését, karbantartását, beüzemelését az egész ország területén.
A fémmegmunkálásban világszerte jól ismert gépgyárak magyarországi szervizképviseletét látjuk el, elsősorben a SanGiacomo, Zani, Galdabini présgépeit, és Costa csiszolókat. Forgalmazói és országos szervize vagyunk az Ompi, a GPA, és a Tecnofluid alkatrészeknek.

Amit ajánlunk:
- versenyképes fizetés
- felszerelt szervizautó
- folyamatos fejlődési lehetőség
- céges munkaruha

Fizetés: képességektől függően

Végzettség:
Középiskola