Jobmonitor.hu

2020-02-14 13:56:36 2020-02-28

A(z) Pintye Andrea az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Grafikus (otthon végezhető) munka

Debrecen, Hajdú-Bihar

Feladatok:
Egyelőre projekt munkákra lenne szükségem pörgős, munkájára igényes grafikusra.

Az együttműködéshez nélkülözhetetlen a következő programok ismerete: PS, AI, ID.
Ha valamelyik programban nem vagy jártas, nem gond, csak legyen meg benned az elszántság.

A grafikákat konkrét elvárásoknak és minőségi irányelveknek megfelelően kell elkészíteni, ezért kérlek csak akkor jelentkezz, ha a tudsz kreatívat alkotni bizonyos keretek közé szorítva is és tudod vállalni a határidők betartását.

A megfelelő grafikus több kör után kerül kiválasztásra. Ez nélkülözhetetlen ugyanis, több típusú feladat alapján derül ki a hozzáértés és a hozzáállás.

Elvárások:
megoldásorientált hozzáállás,
precizitás,
trendek ismerete.

Jelentkezéseket és referenciákat a pintyeandi@gmail.com e-mail címre várok. Önéletrajz nem szükséges, de a leveledben légyszi mutasd be magad és térj ki az alábbiakra:

miben vagy a legjobb, mit érzel az erősségednek (mert olyan munkát szeretnék Rád bízni, amit szívesen csinálsz),

mikor vagy elérhető napközben az egyeztetések miatt (nem egy irodában fogunk együtt dolgozni, ezért fontos ez).