Jobmonitor.hu

2020-06-19 07:17:07 2020-07-03

A(z) PyroGroup Technology Kft. az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Gyártásvezető (Manufacturing Manager) munka

Szeged, Csongrád

Feladatok:
1. A gyártási és összeszerelő részlegen dolgozók szakmai irányítása, a technológiai folyamatok tervezése, irányítása, optimalizálása;
2. Termékek minőségének biztosítása az írott specifikáció alapján;
3. A hiba gyökerének feltárása, a hiba megszüntetése és megelőzése;
4. A gyártás során felmerülő akadályok kiküszöbölése, gyártási folyamatok fejlesztése és a termelékenység javítása;
5. Kockázatelemzés és értékelés a gyártási és összeszerelési folyamatokról és feladatokról;
6. Szoros együttműködés a menedzsmenttel és a fejlesztő részleggel;
7. A menedzsment által kitűzött célok megvalósításának támogatása, a gyártási selejt mennyiségének csökkentése;
8. A gyártási folyamatok magasszintű dokumentálása.

Elvárások:
1. Szakirányú, felsőfokú műszaki végzettség;
2. Megfelelő gyakorlati jártasság;
3. Project menedzsment szemlélet;
4. Innovatív gondolkodás;
5. Pontos, megbízható munkavégzés;
6. Írott műveleti eljárások értelmezése, követése, betartása;
7. Dokumentációs készség (az elvégzett munka szabvány szerinti dokumentációja) ;
8. Csapatmunkára való képesség, nyitottság;
9. Megbízható számítástechnikai ismeretek.

Előny:
1. Angol nyelvismeret;
2. Gyártócégnél szerzett vezetői tapasztalat.

A PyroGroup Kft. egy vertikálisan integrált tudományos és technológiai innovációs vállalat, amely komplex megoldásokat fejleszt az orvostechnológiai vállalatok és a gyógyszeripar számára. Kifinomúlt érzékelőket, kalibrátorokat, kiegészítőket és alkalmazási szoftvereket integrált rendszerbe foglaló termékeinket a világ több, mint 30 országában vezető világcégek használják nagy megelégedettséggel.

Olyan gyártásvezetőt (Manafacturing Manager) keresünk, aki a legfejlettebb technológiákat alkalmazó, dinamikus, multidiszciplináris csapat tagja lenne, amelyben kutatók, mérnökök és technikusok dolgoznak együtt a sikerért.

1. Hosszútávú munkalahetőség. Vállalatunkra nincsenek negatív hatással a gazdasági bizonytalanságok, mint például a jelenlegi világjárvány;
2. Versenyképes kompenzáció;
3. Színvonalas/változatos szakmai feladatok, fejlődési lehetőség;
4. A legújabb technológiák megismerése és alkalmazása.

Fizetés: Versenyképes kompenzáció, megegyezés szerint.

Végzettség:
Főiskola