Jobmonitor.hu

2019-11-07 10:20:30 2019-11-21

A(z) NS Neuro-Service Kft. az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Gyógytornász - Magánrendelőbe munka

Budapest II. kerület, Budapest

Feladatok, munka:
• Gerincpanaszos betegek konzervatív módon történő kezelése
• Műtét utáni rehabilitáció
• Mozgásfunkciók javítása
• Fájdalom csökkentése, fájdalommentesség a mindennapi tevékenységek során
• Izomerősítés
• Koordináció fejlesztése, egyensúlyjavítás a biztonságos mozgás érdekében
• Keringés javítása, ezzel az anyagcsere fokozása
• Légzés funkció javítása
• Segédeszköz használatának betanítása

Elvárások:
Szakirányú gyógytornász végzettség, manuálterápiás végzettség előny
Minimum 3 éves szakmai gyakorlat gerincpanaszok kezelésében
Érvényes működési engedély, MESZK tagság, egészségügyi alkalmasság,
Beteg centrikus szemlélet, kulturált megjelenés, proaktivitás.
Idegen nyelv ismerete előny
Munkaidő: heti 5 nap (napi 8 óra)

Teljeskörűen felszerelt rendelő, kellemes munkakörnyezet, könnyen megközelíthető helyszín

Munkavégzés helye Budapest II. kerület, Batthyány térhez közel

Versenyképes fizetés
Jó hangulatú csapat
Ügyfélkör kialakítása

Fizetés: Versenyképes fizetés.

Szakmai tapasztalat:
3-5 év

Végzettség:
Középiskola