Jobmonitor.hu

2020-06-25 10:52:06 2020-07-09

A(z) Flagrans 2001 Kft az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Hirdetésszervező munka

Összes megye

Feladatok:
- Lehetséges partnerek megkeresése,
- Partnereink részére felajánlani nyomtatásban megjelenő hirdetési felületeket, valamint online portálunkon banner- és social média megjelenési felületeket,
- Értékesítés, üzletkötés, kapcsolattartás,
- Ajánlatok elkészítése, kidolgozása, szerződések menedzselése.

Elvárások:
- Minimum középfokú végzettség.
- Reklámszervezői / hirdetésszervezői tapasztalat.
- Rugalmas, precíz munkavégzés, munkabírás.
- Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség.
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Önálló munkavégzés.
- Eredmény orientált szemlélet.
- Számlaképesség.

Vezető, igényes női lifestyle témában print, online, social média területen mozgó médiacsoport keress dinamikus csapatába hirdetésszervezőt.

Amit ajánlunk:
- Önálló munkaszervezés és munkakör,
- Rugalmas munkavégzési hely,
- Folyamatos segítség, támogatás,
- Munkatársainkkal hosszú távú, korrekt kapcsolatot kívánunk létesíteni.

Fizetés: - Kiemelkedő bérezés.

Végzettség:
Középiskola