A(z) GR Arculat Design Bt. az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

hirdetésszervező/értékesítő munka

Budapest

Feladatok, munka:
Jó kommunikációs készséggel egy fő energikus lendületes munkatársat keresünk hirdetésszervezői munkakörbe.

Az ideális pályázó kellemes hangú, kitartó, dolgozni akaró, jól terhelhető, gyorsan tanul, tiszta ápolt megjelenésű.

Amit nyújtunk:
- Családias légkör
- Rövid munkanapok
(hétfőtől péntekig, 8-14 óráig, 6 óra/nap)
- Mi közösen dolgozunk a sikerért és az elért eredményekből mindenki munkáját megjutalmazzuk

Fix nettó 130 000 Ft/hó fizetés + jól teljesítés esetén jutalék, melyet minden hónapban elszámolás alapján kifizetünk! Jelenleg munkatársaink 130-250 000 Ft között keresnek!!

- Egyéb juttatások
- Munkavégzés helye Budapest XV. kerület
- Legfőbb feladatok:
Telefon hívások indítása, kiadványainkban hirdetési felületek értékesítése régi és új ügyfelek részére, folyamatos kapcsolattartás, adminisztrációs háttérmunka ellátása.

Olyan gyakorlott és kezdő hirdetésszervező munkatárs jelentkezését várjuk aki:
- Jó kommunikációs készséggel
- Ápolt tiszta megjelenéssel
- Elhivatottsággal és kitartással illetve
- Dinamikus munkavégzéssel rendelkezik.

Amivel rendelkezni kell:
- Alap számítógépes ismeretek
Word, excell, böngésző és gmail zökkenőmentes kezelése.

Próbaidő 3 hónap.
Első hónapra 130.000 Ft fixen a bér
2. hónaptól teljes bérezés jár (200.000 Ft)

A jelentkezéshez fényképes önéletrajz szükséges. Ezt emailban várjuk: katiotthontar@gmail.com

Információ: 06 70 60 90 549; 8-14 óráig.

Elvárások:

Word, excell, böngészőés gmail zökkenőmentes kezelése.

Lapkiadó cégünk családi vállalkozásként működik már 17 éve. Kiadványaink Queen Esküvő Magazin, MintaGazda Magazin, Otthontár Magazin, Utazz Velünk Magazin.

Kiemelkedő kereseti lehetőség, fix bér + jutalék, rövid munkanapok

Fizetés: 200.000 Ft/hó+jutalék

Szakmai tapasztalat:
1-3 év

Végzettség:
Nincs elvárt végzettség