A(z) Euro-Montex Kft az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Hosszútávú munka, németországi kereset! munka

Külföld

Feladatok, munka:
Németországi munkavégzésre keresünk épületgépészeti munkákban jártas légtechnikai szerelőket és csőszerelőket.

Hosszútávú bejelentett munka, németországi kereset! Azonnali belépési lehetőség! 26 éve működő korrekt stabil cég!
A munkavégzés helye: München és Frankfurt

A cég biztosítja:
- első kiutazás költsége (saját autóval vagy vonattal)
- németországi szállás
- hosszútávú munkalehetőség
- túlórázási lehetőség
- németországi kereset
- magyar nyelvű munkahelyi vezető
- bér: nettó 550.000 Ft./hó

Elvárások:
- megfelelő iskolai végzettség (minősítés nem feltétel, AWI előny!)
- szakmai gyakorlat
- azonnali belépési és kiutazási hajlandóság
- megbízhatóság
- német nyelvtudás nem feltétel

Kiutazás folyamatosan

Jelentkezni:
- önéletrajzzal (euro-m@t-online.hu)
- személyesen (időpontegyeztetés után)

Elvárások:
Elvárások:
- megfelelő iskolai végzettség

Hosszútávú bejelentett munka, németországi kereset! Azonnali belépési lehetőség! 26 éve működő korrekt, stabil cég!

Fizetés: -bér: nettó 550.000 - 600.000 Ft./hó

Szakmai tapasztalat:
3-5 év

Végzettség:
Szakiskola / szakmunkás képző