A(z) My HR Team Kft. az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

HR asszisztens munka

Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén

Feladatok, munka:
Munkatársat keresünk Miskolcra az alábbi munkakörbe:

HR asszisztens

Feladatok:
• Jelentkezői dokumentumok feldolgozása, tesztelések megszervezése, lebonyolítása, részletes tájékoztatás a munkaköri feltételekről,
• Közvetlen kapcsolattartás a munkavállalókkal (személyesen, telefonon),
• Műszakbeosztások szervezése, létszámellenőrzés,
• Beléptetési, kiléptetési, munkaügyi feladatokban a projektvezető támogatása,
• Jelentések, kimutatások, munkaidő nyilvántartások precíz vezetése.

Elvárások:
• Minimum középfokú végzettség,
• Előny az 1 év HR vagy ügyfélszolgálati területen szerzett szakmai tapasztalat, de lehet pályakezdő is,
• Esti és hétvégi ügyeleti feladatok vállalása,
• Erős felhasználói szintű számítógépes ismeret,
• Kiemelkedő kommunikációs készség, ügyfélorientált hozzáállás,
• Pontos, precíz, önálló munkavégzés, magabiztos fellépés.

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.
Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Amit ajánlunk:
• Biztos, hosszútávú munkalehetőség,
• Rugalmas munkaidőbeosztás,
• Családias, támogató légkör,
• Szakmai fejlődés lehetősége.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk (www.myhrteam.hu/#adatkezeles) elolvasása és elfogadása után küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a jelentkezes@myhrteam.hu email címre. Önéletrajzának elküldésével hozzájárul, hogy az Ön által megadott adatait - Adatkezelési Szabályzatunknak megfelelően – kezeljük és megbízó partnereink részére továbbítsuk.

Szakmai tapasztalat:
1-3 év

Végzettség:
Középiskola