A(z) Property "Four" You Kft az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Ingatlan referens munka

Budapest

Feladatok, munka:
- Eladásra kínált Használt és új ingatlanok felkutatása és
értékesítése.
- Tevékenységünkhöz szükséges adminisztrációs feladatok
elvégzése.
- Minőségi munka érdekében rendszeres ügyfél
kapcsolattartás.
- Ingatlan bemutatók szervezése.
- Napi munkafolyamatok megszervezése és elvégzése.

Elvárások:
- felhasználói szintű számítógép ismeret
- érettségi
- „B” kategóriás jogosítvány
- kiváló kommunikációs készség
- szorgalom, nagy munkabírás, kitartás
- jó konfliktuskezelés

Az Immo1 Cégcsoport alapításának célja a magyar ingatlanközvetítés piacán olyan páratlan versenyelőnyt jelentő szakmai, etikai és működési feltételek megteremtése, melyek az Üzletkötőket, Vezetőket, Partnereket, az Immo1 Franchise Hálózatot a szakma csúcsára helyezik és az elit csapat tagjai számára a magyar ingatlanpiacon eddig ismeretlen büszkeséget, egzisztenciát és életpályát biztosítanak.

Amit ajánlunk:
- rugalmas munkaidő
- professzionális irodai infrastruktúra
- átfogó képzési rendszer
- mentori támogatás a kezdetektől
- folyamatos fejlődési lehetőség
- versenyképes jövedelem
- karrierprogram

Fizetés: Kiemelkedő, teljesítményarányos bérezés. Valamint plusz juttatások.

Szakmai tapasztalat:
1-3 év

Végzettség:
Középiskola