Jobmonitor.hu

2020-09-14 14:22:54 2020-09-28

A(z) IpVision Kft. az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

IOT hardver és szoftverfejlesztő munka

Összes megye

Feladatok:
Áramkör tervezése, PCB tervezése, prototípus építése, gyártás szakmai támogatása, eszköz programozása (C, C++ nyelven)

Elvárások:
- Mikroelektronikai ismeretek
- Mikrokontroller fejlesztésén szerzett tapasztalat
- C és/vagy C++ programozási készség
- Hardver tervezési tapasztalat
- Középfokú végzettség
- Angol nyelvtudás (nem kell tárgyalási szint)

Előny:
- ESP32 vagy ESP8266 fejlesztésen szerzett tapasztalat
- Python ismeret
- Szerver (linux) telepítés, üzemeltetés ismerete
- Van elkészült termék vagy bemutatható referencia

Cégünk egy stabil finanszírozási háttérrel rendelkező hazai startup vállalkozás. Mesterséges intelligencián alapuló forgalom irányítással foglalkozunk, és saját tervezésű IOT eszközök fejlesztésére keresünk munkatársat/alvállalkozót. Tapasztalt fejlesztőt, aki otthonosan mozog a hardver tervezésben, nyáklap és áramkör tervezésben, van ötlete az eszközök kültéri elhelyezésével kapcsolatos kihívásokra, és képes kreatív, önálló kutatómunkára.

Amit ajánlunk:
- Versenyképes, piaci jövedelem
- Rugalmas munkavégzés, Távmunka lehetősége
- Érdekes, kreativitást igénylő feladatok, minimális adminisztráció, startup szemlélet, laza környezet

Fizetés: Ha a megfelelő jelölt vagy, nem a pénzen fog múlni hogy megeggyezzünk!

Szakmai tapasztalat:
1-3 év

Végzettség:
Főiskola

Nyelvismeret:
Angol