A(z) Berencsi-Tomory Kft. az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

irodai takarítónő munka

Budapest XIII. kerület, Budapest

Feladatok, munka:
Felújított, 13. kerületi irodába keresünk állandó 6-8 órás takarítónőt:
- délutáni munkavégzés, munka kezdés időpontja: 13:30
- irodai pipere takarítás
- beépített munkagépek (mosogatógép)
- rugalmas munkavégzés
- fiatalos környezet

Elvárások:
- legalább fél éves takarítói tapasztalat
- jó egészségi állapot

Cégünk több éve foglalkozik irodai és egyéb épületek takarításával. Újonnan érkezett kollégáinkat betanítjuk, segítséget biztosítunk számukra, amíg el nem sajátítják a munka pontos menetét. Stabil cég vagyunk, fizetést heti rendszerességgel is tudunk biztosítani, amennyiben igény van rá.

- rugalmas irodai munkavégzés (6-8 óra, ki mennyire gyors és precíz)
- betanítás (vegyszerek, eszközök stb.)
- munkaruha biztosítása
- ellenőrzés biztosítása (a területi vezetővel tartja a kapcsolatot, így csak azt a feladatot végzi el, amit ő jóváhagy, ezzel kiküszöböljük az ingyen nagytakarítást stb.)

Fizetés: - minimálbér - utazási hozzájárulás (havi nettó 7000 Ft) - nagytakarítás és egyéb a napi takarításon kívül elvégzendő feladatok külön vannak díjazva, fizetve

Végzettség:
Általános iskola