Jobmonitor.hu

2020-06-18 12:53:00 2020-07-02

A(z) Innomedio Kft. az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

IT szoftverértékesítő munka

Szeged, Csongrád

Feladatok:
Milyen feladatok várnak rád?
- az ügyviteli rendszer portfóliójának magabiztos, szakértői ismerete és képviselete;
- a cég saját fejlesztésű szoftvertermékének értékesítése;
- új ügyfelek szerzése és velük való kapcsolattartás;
- értékesítéshez kapcsolódó dokumentáció precíz vezetése;
- meglévő ügyfélkör IT kihívásainak és potenciális üzleti igények beazonosítása;
- kapcsolattartás partnereinkkel és társterületekkel;
- segítségnyújtás a rendszer továbbfejlesztésében (technológiai trendek követése az ügyviteli rendszerek területén).

Elvárások:
Te vagy az ideális jelölt, ha:
- rendelkezel értékesítői tapasztalattal (előnyt jelent, ha ezt kis- és középvállalkozásoknak történő értékesítés területéről szerezted);
- ügyfélközpontú és megoldásorientált hozzáállás jellemzi munkavégzésed;
- önálló vagy, ambíciózus és rugalmas;
- kiemelkedő kommunikációs készségekkel bírsz;
- legalább alapszintű gyakorlati tudásod van az informatika területén.

A munkakörhöz tartozó egyéb elvárások:
- legalább középfokú iskolai végzettség;
- B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalattal;
- lendületes, kiegyensúlyozott személyiség;
- mobilitásra való hajlandóság.

Vállalkozásunkat, az Innomedio Kft-t 2007-ben Szegeden alapítottuk azzal a céllal, hogy ügyviteli megoldásainkkal támogassuk a kis- és középvállalkozások fejlődését, és átlátható működést tegyünk lehetővé számukra.

Hiszünk abban, hogy minden ügyfelünk különleges. Igényeiket figyelembe véve mindent megteszünk azért, hogy olyan szolgáltatásokat alakítsunk ki, amelyek a lehető legjobb megoldást tudják nyújtani. Munkánk során szenvedéllyel és energiával telítve vetjük be legjobb tudásunkat, tehetségünket, hogy páratlan megoldásokat kínálhassunk ügyfeleinknek. Elkötelezetten dolgozunk azért, hogy a kialakult jó kapcsolatokat hosszú távon is megőrizhessük. Ügyfeleink elégedettsége érdekében szolgáltatásaink minőségét folyamatosan mérjük.

Hiszünk abban, hogy a kiváló munkahelyi légkör, a közös cél iránt elkötelezett emberek és vezetőink nyitottsága a lehető legjobb környezetet biztosítja az eredményes munkavégzéshez. Munkatársaink bízhatnak cégünk támogatásában, legyen szó munkahelyi, vagy az élet egyéb területén előforduló nehéz élethelyzetről. Célunk, hogy csapatunk örömmel, eredményesen és a kihívásokat legyőzve végezze munkáját, amely végén közösen élhetünk át sikerélményeket. Kollégáink a céges rendezvények mellett egyéni kezdeményezésre is rendszeres közös programokon vesznek részt. Bízunk benne, hogy ennek köszönhetően munkatársaink a lehető legtovább erősítik csapatunkat.

Amit ajánlunk:
Miért jó a cégünknél dolgozni?
- nálunk egy fiatalos, lendületes csapat tagja lehetsz, ahol kamatoztathatod szakmai tehetséged;
- szakmai fejlődésedhez lehetőséget biztosítunk számodra, segítőkész, támogató csapat és vezetőség várja az új munkatársat;
- minden tárgyi eszközt rendelkezésedre bocsátunk, ami a napi munkavégzéshez szükséges;
- piacképes alapbér;
- cégünk pénzügyileg stabil vállalkozás, melyet Bisnode AAA tanúsítványunk igazol (a hazai vállalkozások csupán 0,5 %-a rendelkezik ezzel).

Ha úgy érzed, ezt a munkát kifejezetten neked találták ki, küldd el nekünk fényképes önéletrajzodat a hr@innomedio.hu e-mail címre.

Végzettség:
Középiskola