A(z) RWCIT Kft. az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

IT üzemeltetési munkatárs Bp. munka

Budapest I. kerület, Budapest

Feladatok, munka:
- ügyfeleink informatikai problémáinak távoli elhárítása
- ügyfeleink informatikai problémáinak helyszíni elhárítása
- Windows alapú PC-k karbantartása
- Hibák fogadása, adminisztrációja
- telefonos rendelkezésre állás, szükség esetén kiszállással
- mérnök kollégák támogatása
- részmunkaidőben is végezhető

Elvárások:
- Windows alapú rendszerek ismerete
- Linux és web/mail szerver ismerete előnyt jelent
- IP Hálózati alapismeretek
- kábelezési és gyengeáramú rendszerek ismerete előnyt jelent
- Távoli vezérlést lehetővé tevő rendszerek TeamViewer, VNC stb gyakorlati ismerete szükséges
- saját autó előnyt jelenthet

Cégünk informatikai üzemeltetési és fejlesztési szolgáltatásokat nyújt javarészt belvárosi és Buda belső kerületeiben található ügyfeleinek.

Változatos IT feladatok, rugalmas munkaidő, otthonról IS végezhető, fiatalos csapat, I. kerületi munkahely

Fizetés: nettó 250.000.- + költségtérítés

Szakmai tapasztalat:
1-3 év

Végzettség:
Középiskola