A(z) My HR Team Kft. az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

ITM mérnök munka

Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén

Feladatok, munka:
Termelési kapacitásait bővítő, miskolci autóipari beszállító partnerünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

ITM mérnök

Feladatok:
• IT eszközök felügyelete, hálózatra kötésének koordinálása,
• Központi utasítások, ajánlások bevezetése, megvalósítása,
• Feliratozási standard kidolgozása,
• IT eszközök nyilvántartásának koordinálása, biztonsági mentésének ellenőrzése,
• Audit dokumentációk frissítése,
• Oktatások tartása,
• EPLAN villamos tervezőben megszerkesztett hálózati rajzok frissítése,
• Munkatársakkal történő szoros együttműködés.

Elvárások:
• Felsőfokú informatikai vagy villamosmérnök végzettség,
• Legalább 1 év informatikai területen szerzett tapasztalat,
• Társalgási szintű angol nyelvtudás,
• Programozói, HTML, CSS, Javascript, SQL adatbázis, verziókövető rendszerek, valamint kliens oldali keresztrendszerek ismerete előnyt jelent.

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.
Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Amit ajánlunk:
• Versenyképes bérezés, béren kívüli juttatások,
• Összetartó csapat, stabil vállalati háttér, hosszútávú munkalehetőség,
• Érdekes feladatok, szakmai fejlődés lehetősége.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk (www.myhrteam.hu/#adatkezeles) elolvasása és elfogadása után küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a jelentkezes@myhrteam.hu email címre. Önéletrajzának elküldésével hozzájárul, hogy az Ön által megadott adatait - Adatkezelési Szabályzatunknak megfelelően – kezeljük és megbízó partnereink részére továbbítsuk.

Végzettség:
Főiskola

Nyelvismeret:
Angol