A(z) Breakout kft az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Junior és Senior webfejlesztő munka

Budapest

Feladatok, munka:
Csapatunkba Junior és Senior webfejlesztőt keresünk

Feladatok:

Responsive webalkalmazások, webportálok fejlesztése
Aktív részvétel a fejlesztés teljes életciklusában, tervezés, fejlesztés és tesztelés
Új web alapú rendszerek tervezése és kivitelezése
Kisebb-nagyobb projektekben projekt feladatok önálló elvégzése, megoldása
Tervezés, becslés, fejlesztői dokumentáció készítése
A folyamatok fejlesztése, új technológiák megismerése, elsajátítása
Új, hatékony megoldások keresése, refactoring, optimalizálás

Elvárások:
Elvárások:

PHP, MYSQL
HTML, HTML5, CSS3,
JavaScript, Bootstrap
Gyors hibakereső és hatékony problémamegoldó képesség

Előnyök:
Laravel, Yii, Symfony
Drupal
Magento, Opencart
GitHub / Bitbucket ismerete
Készségszintű JS/AJAX ismeretek

A Click and Like egy 2007-ben alapított Budapesten működő stabil, szoftverfejlesztő cég, mely változatos, innovatív szoftverek tervezését és kivitelezését végzi.

Stabil háttérrel rendelkező fiatal, lendületes fejlesztői csapat
Változatos, kihívást jelentős feladatok
Irodánk könnyen megközelíthető
Szakmai megbecsülés
Előrelépési lehetőség
Versenyképes jövedelem
Fiatalos, nyitott vállalati kultúra
Kulturált munkakörülmények
Inspiráló szakmai légkör
Hosszútávú munkalehetőség

Fizetés: Bérezés tudás és tapasztalat alapján, nettó 200 - 400e Ft.

Szakmai tapasztalat:
1-3 év

Végzettség:
Nincs elvárt végzettség