A(z) Wieland és Wieland Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Kereskedelmi Asszisztens - részmunkaidős munka

Budaörs, Pest

Feladatok, munka:
• rendelések kezelése, csomagok összeállítása, feladása
• ügyfelekkel való kapcsolattartás e-mailen, telefonon
• webáruház karbantartása,
• készletgazdálkodási teendők
• eszközbérlés koordinációja
• egyéb adminisztráció

Elvárások:
• középfokú végzettség, érettségi
• MS Office felhasználói szintű ismerete
• fogékonyság egyéb számítógépes programok használatához
• jó problémamegoldó és kommunikációs készség
• önálló, megbízható, precíz munkavégzés
• társalgási szintű angol nyelvtudás

Kreatív fejlesztők támogatásával, tréning eszközök, prémium oktatási segédeszközök webáruházas értékesítésével foglalkozó budaörsi cégünkhöz keresünk részmunkaidős (6 órás) kereskedelmi asszisztenst családias légkörű, szuper kis csapatunkba.

Amit ajánlunk:
• változatos feladatok
• családias, támogató légkör
• kellemes munkakörnyezet
• versenyképes fizetés

Fizetés: versenyképes fizetés

Szakmai tapasztalat:
3-5 év

Végzettség:
Középiskola

Nyelvismeret:
Angol