A(z) Tip-Top'92 Kft. az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Kereskedelmi üzletkötő munka

Kiskunfélegyháza, Bács-Kiskun

Feladatok, munka:
• A cég képviselete Bács-Kiskun megye területén
• Kapcsolattartás a meglévő partnerekkel
• Új partnerek keresése
• Rendelésfelvétel
• Értékesítés

Elvárások:
• Minimum középfokú végzettség
• Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
• Rugalmas, terhelhető, határozott, precíz és eredményorientált személyiség
• B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
• Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, levelező rendszerek)
• Kiskunfélegyháza és környéke lakóhely

A Tip-Top'92 Kft. 1992-ben alapított, 100%-ban magyar tulajdonban lévő papír-, írószer-, irodaszer nagykereskedés. 2002 óta debreceni telephelyünk mellett budapesti raktárunk is segíti partnereink gyors és magas szintű kiszolgálását.

Amit ajánlunk:
• Dinamikus, fiatalos csapat, irodai háttértámogatás

Fizetés: • Versenyképes juttatási csomag • Céges autó • Mobiltelefon

Szakmai tapasztalat:
1-3 év

Végzettség:
Középiskola