Jobmonitor.hu

2020-09-15 09:30:04 2020-09-29

A(z) MEZ Crafts Hungary Kft. az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Key account manager munka

Összes megye

Feladatok:
- B2B értékesítés
- Vevői rendelések, megkeresések kezelése
- Ajánlatok, kondíciók tárgyalása
- Vevői, piaci igények nyomon követése
- Vevői adatbázis karbantartása (adatok, árak rögzítése, naprakészen tartása)

Elvárások:
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Jó kommunikációs és szervező készség
- Jó problémamegoldó készség
- Értékesítői szemlélet
- Felhasználói szintű MS Office tudás (Excel, Word)
- SAP ismeret előny

A Nagyatádon működő cérnagyár több, mint 130 éves működésével a környék legrégebben üzemelő foglalkoztatója.
A MEZ Crafts Europe magyarországi gyára a vállalatcsoportban az egyetlen gyártással foglalkozó cég, a hagyományos és a modern trendek egyaránt megtalálhatók a termékskálában.
Az 1882-ben alapított gyár napjainkban világszínvonalú termelő és kiszolgáló egységként működik, európai vállalatként globális termeléssel. A lakossági felhasználásra gyártott kézikötő, horgoló, hímző- és varrócérnák a vevői igényeknek megfelelő színben és kiszerelésben készülnek. Az összes MEZ és Coats márka gyártása és forgalmazása Japántól Brazíliáig Nagyatádról történik.

Kihívást jelentő munkakör, Rugalmas munkavégzési hely, Rugalmas munkaidő

Fizetés: Megegyezés szerint

Végzettség:
Főiskola

Nyelvismeret:
Angol Magyar