A(z) Reál Klíma Kft az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Klímaszerelő munkatárs munka

Budapest

Feladatok, munka:
- A Cég tevékenységi körébe illeszkedő kiadott munkák szakszerű elvégzése,
- hűtő-, fűtő-, klímaberendezések telepítése és szervizelése,
- Klímakarbantartások elvégzése,
- Hibaelhárítás,
- Helyszíni telepítések szakszerű elvégzése,
- A rendszerek optimális működésének beállítása

Elvárások:
- Precíz, pontos munka végzés
- Képes csapatban és önállóan is dolgozni
- Jó kommunikációs készség
- Megbízható

Előnyt jelent:
- szakmában való jártasság
- klímaszerelői végzettség
- F-gáz képesítés
- B kategóriás jogosítvány

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A Reál Klíma Kft. 2003-márciusában alakult, mint budapesti székhelyű, magyar magántulajdonban lévő vállalkozás.

Budapesti telephelyünkön professzionális szerviz berendezéseinknek és szaktudásunknak köszönhetően, vállaljuk minden fajta gépjárműklímák javítását, szerelését, karbantartását.

Továbbá vállaljuk az ország egész területén lakások, irodák, családi házak illetve bármilyen más jellegű épületek klimatizálását tervezéstől a kivitelezésig.

Amit ajánlunk:
- Minőségi munkáért kiemelkedő fizetés!
- Fő állású bejelentett munkaviszony
- Versenyképes fizetés
- Munkaidő: H-P

Szakmai tapasztalat:
1-3 év

Végzettség:
Szakiskola / szakmunkás képző