A(z) Spányi Partners Zrt. az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Költségellenőr munka

Budapest XII. kerület, Budapest

Feladatok, munka:
-magasépítési projektjeink folyamatában teljes körű részvétel, közreműködés a tervezéstől a műszaki átadásig
-tervdokumentáció alapján mennyiségi számítások/kimutatások készítése, ellenőrzése
-árbecslések készítése
-tervek felülvizsgálata műszaki, tartalmi szempontból, költséghatékonysági ellenőrzése
-projektköltségvetés készítése és a költségvetés folyamatos aktualizálása
-projekt vállalkozói versenyeztetés előkészítése, ártükrök készítése
-kapcsolattartás tervezőkkel és megrendelővel, kivitelezőkkel
-műszaki adminisztráció

Elvárások:
-szakirányú végzettség (egyetem/főiskola), építő-, építészmérnök, műszaki menedzser
-fiatalos szemlélet
-minimum 3 év gyakorlat

Amit ajánlunk:
-biztos háttér
-100%-ban bejelentett versenyképes fizetés és cafeteria
-rendszeres csapatépítés
-dinamikus horizontális csapatmunka
-tudás
-magas minőségű háttértámogatás
-szakmai fejlődés
-változatos, szakmailag kihívást jelentő projektek

Szakmai tapasztalat:
3-5 év

Végzettség:
Főiskola