A(z) Propus Hungary az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Komissiós, raktárosi munka (Németország) munka

Külföld

Feladatok, munka:
A munkakörbe tartozik az egyes üzletek által megrendelt áruk összekészítése, fóliázása és a fuvarozónak való átadása.

Elvárások:
Német nyelvtudás nem előfeltétel, de a számokat ismerni kell 1-100-ig!
Előzetes áruösszekészítő, komissiós tapasztalat előnyt jelent.
Csoportos jelentkezés és saját gépjármű előny az elbírálásnál!
Párok jelentkezését is várjuk!

Német multinacionális cég, 42 németországi raktárral, stabil háttérrel.

A munka bejelentett, legális, állandó német lakcímmel (egészség-, nyugdíj-biztosítás) történik.
Kiérkezés után (munkakezdés alkalmával): munkaszerződés aláírása, lakcím bejelentés, társadalom biztosítás ügyintézés, bankszámla-nyitás.

Szállás: apartman jellegű felszerelt, gépesített szállás, melyet a cég biztosít térítés ellenében (2-3 ágyas szobák, 150-180 euró / hó), mely hónap végén a fizetésből kerül levonásra.

Fizetés: Fizetés: br. 9-10 euró / óra kezdő órabér, plusz átlag felett teljesítmény-arányos prémium kiegészítő! Munkaidő: heti 6 munkanap, váltott műszakok.

Szakmai tapasztalat:
Pályakezdő

Végzettség:
Nincs elvárt végzettség