A(z) VASPLUSZ 9001 Kft. az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Kőműves munka munka

Budapest VI. kerület, Budapest

Feladatok, munka:
Társaságunk gyakorlattal rendelkező építőipari munkatársakat keres Budapestre kőműves, szerkezetépítő ács munkakörbe.
Bejelentett hosszú távú állás, bér megállapodás szerint.
- hetente fizetés
- hetente 5-6 napot kell dolgozni

Fizetett rövid próbaidő alatt kívánjuk megismerni a jelentkező szakmai gyakorlatát.
Szállást Budapesten biztosítunk!
Azonnali kezdés.

Jelentkezni az alábbi elérhetőségen lehet:
Palus Tibor 06 (20) 413 1306; palustib@gmail.com

Elvárások:
Nincsen

A Property Capital Invest ingatlanfejlesztő cég célul tűzte ki maga elé, hogy az építési projektjeit magas minőségben és kellő odafigyeléssel szervezze és bonyolítsa. Célul tűzte ki továbbá, hogy az általa épített lakások hozzájáruljanak a Társaság vevői életminőségének biztos emeléséhez, hogy Ön és szerettei boldogabb jövő és biztos befektetés elé nézhessenek.

Fizetés: Hetente fizetés. Bér megállapodás szerint.

Szakmai tapasztalat:
1-3 év

Végzettség:
Nincs elvárt végzettség