A(z) Mártogatós Gourmet Bt az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Konyhai varázsló catering cégnél munka

Budapest XIV. kerület, Budapest

Feladatok, munka:
Innovatív szemléletű csapatunkba keresünk új játékost :)
Téged keresünk, ha szívesen vállalnál hidegkonyhai feladatokat egy catering startupnál (szuper finom krémek, saláták, limonádék elkészítése), szereted a rendet és a tisztaságot, illetve tudsz csapatban dolgozni.

Egyéb feladatok, amivel megbíznánk:
- Áruátvétel
- Készletek ellenőrzése
- Adminisztráció
- A termelés folyamatos javítása, fejlesztése

Elvárások:
Jó, ha van élelmiszeripari vagy vendéglátóipari tapasztalatod - de ez nem feltétel, nekünk sem volt. Minimum középfokú végzettséged viszont legyen.

Ezt szeretjük:
- egyenes kommunikáció
- önálló munkavégzés (betanítást követően)
- problémamegoldó szemlélet

Fő profilunk, az office catering - céges meetingeken, rendezvényeken történő megjelenés.

Cégünk, főként mártogatós ételeket készít, de kínálatunkat folyamatosan bővítjük, így a krémek mellett, már saláták, pohárdesszertek és limonádék is szerepelnek a repertoárunkban.

Amit ajánlunk:
Jó hangulatot
Finom ingyen kávét
Jövőképet, fejlődési lehetőségeket
Képzéseket

Munkaidő:
Heti 5 nap + minden 2. szombat (attól függően, hogy éppen van-e munkánk szombaton)
Munka törzsidő: 06:00-14:00

Túlórák:
tavasszal és ősszel, illetve év végén mindig kicsit több a munka, míg év elején és nyáron kicsit kevesebb.

Ünnepek:
lekövetjük a munkanaptárat, ami azt jelenti, hogy ünnepnapokon mi sem dolgozunk, így lesz Karácsonyod, Húsvétod, stb.

Legfiatalabb és legidősebb kolléga jelenleg: 28-40év
Nemek aránya a cégben: 65%-35% (a lányok javára)
Csapat mérete: 6-10 fő

Fizetés: Nettó 1100 ft-os órabér, a betanulást követően. (a betanulás alatt 900, illetve 1000Ft) Mivel kifejezetten gyorsan nő a cégünk, ezért csak rajtad múlik, hogy hogyan építed majd nálunk a karriered, mi igyekszünk minden támogatást és lehetőséget megadni hozzá. Több irányba is lesz lehetőséged fejlődni a cégen belül.

Szakmai tapasztalat:
1-3 év

Végzettség:
Szakiskola / szakmunkás képző