Jobmonitor.hu

2021-02-19 22:24:29 2021-03-05

A(z) Könyvelőiroda az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Könyvelő - Könyvelőiroda munka

Dunaújváros, Fejér

Feladatok:
• Folyamatos főkönyvi könyvvezetés kettős könyvvitelben főkönyvelő irányítása mellett
• Főkönyvi és analitikus egyeztetések
• Kapcsolattartás a könyvelt társaságok képviselőivel
• Adatszolgáltatások elkészítése
• Közreműködés zárlati és beszámoló-készítési munkálatokban

Elvárások:
• Mérlegképes könyvelői végzettség
• Számviteli ismeretek
• Legalább alapszintű adózási ismeretek
• Microsoft Word és Excel magabiztos használata
• 2-3 év gyakorlat releváns munkakörben
• Önálló munkavégzés
• Precizitás

• Társaságunk a vírusjárvány időszaka alatt is dinamikusan növekvő, stabil nemzetközi és hazai ügyfélkörrel rendelkező magas színvonalú számviteli, munkaügyi, pénzügyi és adóügyi szolgáltatásokat nyújtó könyvelőiroda.

Önéletrajzokat a konyvelo.dunaujvaros@gmail.com e-mail címre várjuk

Amit ajánlunk:
• Teljes bejelentett versenyképes fizetés
• Cafeteria juttatás
• Bejárás költségének térítése
• Kiváló tanulási és fejlődési lehetőség
• Kulturált munkakörülmények

Szakmai tapasztalat:
3-5 év

Végzettség:
Szakiskola / szakmunkás képző