A(z) Rezon Iroda Kft az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Könyvelői állás a III. kerületben munka

Budapest

Feladatok, munka:
Ha számviteli ügyintéző vagy mérlegképes könyvelő tanfolyamot végeztél (esetleg folyamatban van), azaz rendelkezel a könyvelés alapismereteivel, akkor egy jól megközelíthető irodában, nyugodt légkörben, jó munkakörülmények között, főállású munkakörben, nálunk kitanulhatod a szakma minden csínját-bínját. Mindenben segítünk, hiszen fontos nekünk, hogy a legjobb legyél a szakmában!

Téged sem „csak” megtanítani szeretnénk a szakmára. Ha hozzánk jössz, hosszú távon számítunk Rád.

Elvárások:
Olyan pályakezdők jelentkezését várjuk, akik biztosak abban, hogy ez a munka nekik való, és érzik, hogy tudják! Szolgalmasak, nem riadnak vissza a sokoldalú, és persze friss munkavállalóként nem könnyű feladatoktól.

Kezdő könyvelőknél nagyon gyorsan kiderül, hogy alkalmas vagy-e erre a feladatra. Nem árulunk zsákbamacskát. Nálunk ezt Te is rövid időn belül megtudhatod.

Cégünk stabil hátterű, több mint 25 éves könyvelő iroda, nagyszámú, változatos ügyfélkörrel.

Szeretnél kiváló könyvelővé válni? Ha igen, dolgozz, fejlődj velünk!

Egy jó kis munkahely - hosszú távra, Fejlődési lehetőség, és versenyképes fizetés.

Fizetés: Jelentkezésedben fizetési igény megjelölését kérjük!

Szakmai tapasztalat:
Pályakezdő

Végzettség:
Középiskola

Nyelvismeret:
Magyar