A(z) Ghabze-Solutions Europe Kft az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

KÖZÚTI CSOPORTVEZETŐ NKI SZÁLLÍTMÁNYOZÁS munka

Budapest

Feladatok, munka:
Hazai tulajdonú szállítmányozási ügynökség keres Nemzetközi közúti csoportvezető munkakörbe kollégát, teljes munkaidős állásban.
Kérjük küldje el szakmai önéletrajzát magyar és angol nyelven a fizetési igény megjelölésével.

Elvárások:
- agilitás, ügyfél központúság
- európai szállítmányozási és fuvarpiac ismerete közúton
- pontos, precíz munkavégzés
- lojalitás
- 10 ujjas gépírás
- angol nyelv társalgási szintű ismerete írásban és szóban
- kulturált és üzleties megjelenés
- önálló munkavégzés
- rugalmasság, terhelhetőség

Ghabze Solutions Europe Független Szállítmányozási Ügynökség Kft. Aeropolis Park Budapest Aerozone, Lőrinci út 59. C/3 épület, III. emelet., 2220, Vecsés, Budapesti Liszt Ferenc Repülőtér mellett.

www.ghabze-solutions.eu

Amit ajánlunk:
- remek, fiatalos szállítmányozói csoport
- modern irodai környezet
- szakmai fejlődési és előre lépési lehetőség
- stabil munkaadói háttér
- remek kollégákból álló csapat
Előnyök:
- több nyelv ismerete írásban és szóban
- multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
- több éves szakmai tapasztalat
- szakirányú végzettség

Fizetés: Fizetés: megegyezés szerint, európai szintű. Elérhető juttatások: - utazási támogatás - mobil telefon használat - negyed éves prémium a csoport és a pozíciót betöltő kolléga teljesítménye alapján - dolgozói lojalitás program, megtakarítás, biztosítás

Szakmai tapasztalat:
3-5 év

Végzettség:
Középiskola

Nyelvismeret:
Angol