A(z) Plazmaszolgálat Kft. az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

LABOR- ÉS ESZKÖZGAZDÁLKODÁSI ASSZISZTENS munka

Debrecen, Hajdú-Bihar

Feladatok, munka:
A levett vérplazma előírásoknak megfelelő kezelése, pontos adminisztrációja
Labortechnikai gépek, berendezések, eszközök kezelése
Anyag és áru átadás - átvételhez kapcsolódó adminisztrációs és raktározási feladatok pontos, precíz ellátása
Határidők, szabályok, előírások pontos betartása
Folyamatos együttműködés a kollégákkal
Felmerülő problémák kezelése

Elvárások:
Legalább középfokú végzettség
Gyógyszeriparban elvárt nagyfokú precizitás
Pontos, precíz, szabálykövető és felelősségteljes munkavégzés
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office, Word, Excel, Internet)

Piacvezető, a gyógyszeriparban tevékenykedő, dinamikusan fejlődő Plazmaszolgálat Kft. legmodernebb technológiával felszerelt újonnan nyíló debreceni plazmaferezis centrumába LABOR- ÉS ESZKÖZGAZDÁLKODÁSI ASSZISZTENS
munkakörbe munkatársakat keres.
Ha a hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, akkor fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a hr@plazmaszolgalat.hu címre várjuk 2017. március 01-ig„LABOR- DEBRECEN” jeligére!

Amit ajánlunk:
Versenyképes fizetés
Béren kívüli juttatások, motivációs rendszer
Multinacionális háttér, átlagon felüli munkakörnyezet
Teljes körű oktatás és megbecsülés
Dinamikus csapat
Teljes munkaidős, hosszú távú stabil munkahely

Szakmai tapasztalat:
1-3 év

Végzettség:
Középiskola