A(z) Euro-Montex Kft az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

LÉGTECHNIKAI SZERELŐT NÉMETO. AZONNAL munka

Budapest

Feladatok, munka:
Németországi munkavégzésre keresünk szakmunkás végzettséggel rendelkező, és légtechnika szerelésben jártas kollegákat.

Magyarországi bejelentéssel, kiküldetéssel.

Belépés azonnal, kiutazás folyamatosan.

Jelentkezés kizárólag személyesen az Euro-Montex Kft. 1106 Budapest, Maglódi út 16. szám alatti irodaházban. Előzőleg e-mail-ben megküldött önéletrajzzal: euro-m@t-online.hu

Jelentkezéskor hozza magával: részletes szakmai önéletrajz, bizonyítványok (egyéb tanúsítványok), előző munkahely kilépő papírok (rózsaszín TB kiskönyv is), valamint személyes iratok.

Amennyiben az elmúlt 5 évben dolgozott Németországban, úgy a német lakcím és adószám is szükséges.

Jelentkezéseket csak a fentiek teljes körű megléte esetén áll módunkban elfogadni. A kiutazás a felvételi elbeszélgetés eredményének függvényében lehetséges.

A dokumentumokat előzetesen az euro-m@t-online.hu e-mail címre is megküldhetik.

Elvárások:
Elvárások:
- megfelelő iskolai végzettség
- szakmai gyakorlat
- azonnali belépési és kiutazási hajlandóság
- megbízhatóság
- német nyelvtudás nem feltétel

Cég bemutatása:
Cégünk 26 éve dolgozik német partnerekkel.
Hosszútávú munkáink vannak Münchenben, és Frankfurtban.

Amit ajánlunk:
A cég biztosítja:
- első kiutazás költsége (saját autóval vagy vonattal)
- németországi szállás
- hosszútávú munkalehetőség
- túlórázási lehetőség
- németországi kereset
- magyar nyelvű munkahelyi vezető

Fizetés: nettó 550.000 Ft.

Szakmai tapasztalat:
3-5 év

Végzettség:
Szakiskola / szakmunkás képző