A(z) Dr. Megyesi Pharma Kft. az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Logisztikai beszerző munka

Budapest XXII. kerület, Budapest

Feladatok, munka:

- Belföldi szállítások koordinálása;
- Az adatbázis specifikus részének kezelése, intézkedések rögzítése az ügyviteli rendszerben;
- A rendelések, beszerzések (termék, szolgáltatás) - lebonyolításában való közreműködés;
- Kapcsolattartás a beszállító partnerekkel, ügyfelekkel;
- Időszakos jelentés a vezetőség felé;
- Reklamációk intézése

Elvárások:
-Legalább középfokú végzettség (pénzügyi-számviteli végzettség előny)
- 1-3 év hasonló munkakörban szerzett tapasztalat
- megbízható excel tudás
- Megbízhatóság, alaposság
- Felelősségteljes személyiség
- Önálló munkavégzés, terhelhetőség
- Kommunikációképes aktív angol

Fizetés: - fizetés megegyezés szerint A jelentkezéseket önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével a megfelelomunka07@gmail.com e-mail címre várjuk.

Szakmai tapasztalat:
1-3 év

Végzettség:
Középiskola

Nyelvismeret:
Angol