A(z) Fort-Inn Kft. az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

marketing-kommunikációs koordinátor munka

Budapest

Feladatok, munka:
• Kapcsolattartás partnerekkel (fővárosi és vidéki)
• Médiaesemények szervezése
• Média megjelenések szervezése
• Marketing tevékenységek szervezése és koordinálása
• Nyomdai kiadványok, POS anyagok kreatív koordinációja
• Szakmai tartalmak készítése, kommunikációs anyagok írása
• online és közösségi médiafelületek kezelése
• egyéb szakmai koordinációs feladatok

Elvárások:
 Érdeklődés a terület iránt
 Felsőfokú végzettség vagy utolsó éves felsőfokú tanulmányi státusz
 Önállóság, határozottság
 Rugalmasság, mobilitás
 Dinamikus, ambiciózus, kreatív személyiség
 Jó kommunikációs készség, proaktivitás

Pr-Kommunkációs főtevékenységű szervezet, országos kapcsolatrendszerrel. Főbb tevékenységek:
online, offline médiamegjelenések szervezése
rendezvények szervezése
kiadványok, brosúrák, könyvek tartalmi és kreatív készítése
reklámfilmek, videobejegyzések gyártása
tartalomelőállítás, szövegírás

www.fort-inn.hu

 Versenyképes fizetés és előrelépési lehetőség. Tapasztalattól és motivációtól függően nettó 200.000-350.000 Ft közötti kezdő fizetés.
 Rugalmas – igényekhez igazítható – juttatások
 Céges infrastruktúra - telefon, notebook, céges autó használata
 Lehetőség számos szakterület áttekintésére
 Dinamikus, családias szervezet
 Befogadó, fiatal szakmai közösség

Fizetés: megegyezés szerint

Szakmai tapasztalat:
1-3 év

Végzettség:
Főiskola