A(z) TABAK Team Kft. az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Marketing manager munka

Tata, Komárom-Esztergom

Feladatok, munka:
Úgy érzi, hogy képes…
 A klaszterhez tartozó betéti társaságok és nemzeti dohányboltok marketing folyamatainak kialakítására, fejlesztésére?
 Az éves marketing terv elkészítésére, koordinálására?
 Online marketing kommunikáció kialakítására?
 Weboldal és Facebook-tartalom kezelésre?
 Innovatív, új lehetőségek feltérképezésére, bevezetésére?
 Hűségprogram és vásárlói adatbázis kialakítására és működtetésére?
 Piackutatási eredmények feldolgozására?
 Próbavásárlások kidolgozására, lebonyolítására, elemzésére?
 A kereskedelmi csapat aktív támogatására?
 Riportok, elemzések készítésére?
 Konkurencia marketing tevékenységének figyelésére, elemzésére?

Elvárások:
Önt keressük, amennyiben rendelkezik…

 Szakirányú főiskolai vagy egyetemi végzettséggel
 Minimum 3 éves szakmai tapasztalattal (előny: referencia, ajánlások)
 Brand-építési kompetenciával
 Megbízható, pontos, pozitív, proaktív a személyisége
 Kereskedelmi, üzleti, elemző szemlélettel
 Nagyfokú önállóság, ötletgazdag, kreatív gondolkodás jellemzi
FELHÍVJUK a Tisztelt Jelentkezők figyelmét, hogy az állás elnyerése kizárólag a pályázati feltételek maradéktalan teljesülése esetén lehetséges.
Az álláspályázatokat kizárólag Komárom-Esztergom megye területéről, Tata vonzáskörzetéből várjuk.

Nemzeti Dohányboltok klaszterszerű működését összefogó gazdasági társaság
- a TABAK Team Kft. - keres azonnali munkába lépéssel

 Stabil, kiszámítható munkahely, hosszú távú munkalehetőség
 Fiatalos csapat, jó munkakörnyezet
 Kreatív munkakör, összetett feladatok
 Változatos, felelősségteljes, önálló munka
 Szakmai fejlődési lehetőség

Szakmai tapasztalat:
3-5 év

Végzettség:
Főiskola