A(z) Naurel Manufaktura Kft. az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Marketing munkatárs munka

Balatonfüred, Veszprém

Feladatok, munka:
Legfőbb feladatod új vevők, új célcsoportok, új források keresésén kívül a már meglévő értékesítési csatornák konverziójának növelése tartozik.
A számunkra ideális munkatárs önállóan dolgozik, feltalálja magát, ha a problémával találkozik a megoldást és nem a kifogást keresi. Precíz, a szükséges elemzéseket és riportokat pontosan elkészíti. Kreatív, tud egyszerre több projektben párhuzamosan dolgozni. Rendszerszemléletű és eredményorientált.

FELADATOK, AMELYEKET PÁLYAKEZDŐKÉNT IS KÉPES LESZEL ELVÉGEZNI, HA KITARTÓ VAGY:

 Részvétel a Google AdWords vagy Facebook kampányok összeállításában, menedzselésében
 Magyar piacon nem elérhető hirdetési eszközök felkutatása és alkalmazása
 Új célcsoportok felkutatása
 Landing oldalak létrehozásában közreműködés
 Rendszeres és folyamatos költségkontroll
 Kapcsolattartás a fejlesztőkkel
 Marketing akciók koncepcionális kialakításában, tervezésében történő részvétel
 Szövegírás internetes felületekre
 Social oldalak kezelése

Elvárások:
 Felsőfokú végzettség
 Céltudatos, eredményorientált, önálló munkavégzés
 Online marketinges eszköztár alapfokú ismerete
 Jó szövegírói véna
 Webanalitikai eszközök terén erős érdeklődés
 Analitikus képesség, elemzések elkészítése és értelmezése
 Angol nyelvtudás

A Naurel Manufaktura Kft. (www.naurel.hu) csupán 2015. februárjában kezdte meg működését akkor még 15, külföldön már híres és ismert márkával, mely azóta már eléri az 50-et és már most a további bővülésen tervékenykedünk.
Kizárólag certifikált, magas minőségű, organikus termékek forgalmazásával foglalkozunk.
A hónapról hónapra történő lendületes fejlődés miatt keresünk új munkatársat Marketing munkatárs munkakörbe.

Olyan munkatársat keresünk, nem riad vissza attól, hogy itt a magyar átlagnál jóval magasabb elvárásoknak kell megfelelnie, cserébe hosszú távú szakmai karriert biztosítunk:
 Versenyképes és pontos fizetés
 Innovatív cégvezetés
 Saját ötletek megvalósításának lehetősége
 Fiatalos, jó hangulatú csapat

Kezdés: azonnal

Szakmai tapasztalat:
Pályakezdő

Végzettség:
Főiskola

Nyelvismeret:
Angol