A(z) Union Biztosító Zrt. az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Megyei Hálózatfejlesztési Koordinátort munka

Összes megye

Feladatok, munka:
Egy adott megyében az Union Biztosító képviseleti Hálózatának létrehozása, felépítése.

Jövőbeni vezetők és értékesítési csapatok felkeresése, integrálása.

Megyei értékesítési pontok kialakítása és felügyelete.
Értékesítő munkatársak kiválasztásában való részvétel.

Az Igazgatóság elvárásoknak megfelelő működésének garantálása, felügyelete.

Elvárások:
Biztosítási vagy pénzpiacon szerzett releváns vezetői tapasztalat, kapcsolatrendszer.

Céltudatosság, tervszerű munkavégzés.

Elkötelezettség a munkatársak és az irányítása alá tartozó vezetők iránt.

Képesség az értékesítési stratégia tervezésében és megvalósításában is aktívan részt venni.

Az UNION Biztosító tulajdonosa a bécsi és a prágai tőzsdén is jegyzett, 190 éves múlttal rendelkező osztrák VIENNA INSURANCE GROUP AG Wiener Versicherung Gruppe (VIG). A tőkeerős VIG Közép- és Kelet-Európa egyik legnagyobb biztosítótársasága, mely a Standard&Poor’s (S&P) nemzetközi hitelminősítő intézet értékelése alapján a kimagasló pénzügyi biztonságot jelző, legmagasabb fokozatú A+ minősítési besorolással bír.

Egyedi megállapodás a versenyképes ösztönző jutalékrendszer kiegészítéseként.
Incentive utak.
Igazgatóság működési költségeinek fedezése.
Irodavezető biztosítása.
Eszközök és források biztosítása az Igazgatóság létszámának bővítése érdekében.
Folyamatos készségfejlesztő és szakmai képzések.
Hatás a megyei és regionális oktatási rendszerre, aktív részvétel a stratégiák kidolgozásában.
Hosszútávú koordinátori pozíció, kimagasló jövedelem mellett.
Lehetőség már működő csapatok irányítására, fejlesztésére.
Diszkrét tárgyalási folyamat.

Fizetés: Egyedi megállapodás szerint.

Szakmai tapasztalat:
3-5 év

Végzettség:
Középiskola