Jobmonitor.hu

2020-06-26 06:54:36 2020-07-10

A(z) Econo Komplex Kft. az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Mérlegképes könyvelő munka

Budapest IV. kerület, Budapest

Feladatok:
- gazdasági társaságok teljes körű könyvelése,
- éves beszámolók elkészítése,
- résztvétel a könyvvizsgálatokban,
- adóbevallások összeállítása,
- egyéb számviteli és pénzügyi adminisztratív feladatok
ellátása,

Elvárások:
- pénzügyi-számviteli ügyintézői képesítés
- a magyar számviteli és adótörvények ismerete,
- felhasználói szintű Word és Excel ismeret,
- együttműködésre és csapatmunkára való készség,
- precíz, pontos, rendezett munkavégzés,

Az ECONO-Komplex Kft. egy nagy múlttal rendelkező magyar cégcsoport kiszervezett irodája, mely ugyanazon tulajdonosi körben lévő ingatlanhasznosító és vagyonkezelő, gépgyártó és mezőgazdasági valamint pénzügyi kiegészítő tevékenységet folytató, többségében részvénytársaságok, leány és társvállalatai részére teljes körű gazdasági feladatainak ügyintézését látja el.

Amit ajánlunk:
- versenyképes fizetés,
- továbbképzések, szakmai fejlődés,
- teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony,
- hosszú távú stabil munkalehetőség,

Fizetés: bruttó 330 000 Ft- 420 000 Ft között

Végzettség:
Középiskola