Jobmonitor.hu

2020-07-29 17:00:16 2020-08-12

A(z) VALID SOLUTION Tanácsadó Korlátolt Felelősségű Társaság az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Mérlegképes könyvelő munka

Budapest

Feladatok:
Feladataid a következők lesznek:

- analitikus munkatársak rögzítésének ellenőrzése, javítása
- főkönyvi könyvelés, analitikus nyilvántartások, tárgyi eszköz nyilvántartások vezetése, folyószámlák egyeztetése
- éves beszámoló összeállításában való közreműködés
- bevallások készítése
- jelentések, statisztikák készítése
- negyedéves kért ad-hoc riportok, adókalkulációk elkészítése
- ügyfelekkel történő kapcsolattartás
- egyéb könyveléshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok

Elvárások:
- Mérlegképes könyvelői végzettség
- 1-3 év szakmai gyakorlat
- Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
- Sikeres ügyfeleinkhez méltó szakmaiság és igényesség
- Csapatban való együttműködés és önálló precíz munkavégzés
- Magabiztos felhasználói szintű számítógépes és Internetes ismerete

Dinamikusan fejlődő, új rendszereket bevezető XIII. kerületi gazdasági, pénzügyi és könyvelőiroda gyakorlattal rendelkező mérlegképes könyvelőt keres csapatába.
Korrekt munkavégzésért, korrekt bért adunk.

Amit ajánlunk:
- negyedéves bónusz rendszer
- teljesítménytől függő éves prémium
- szakmai továbbképzések finanszírozása
- képzés támogatás
- modern eszközök

Fizetés: - megegyezés szerint

Szakmai tapasztalat:
1-3 év

Végzettség:
Középiskola