A(z) Plazma Center az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Minőségbiztosítási asszisztens munka

Békéscsaba, Békés

Feladatok, munka:
 Minőségbiztosítási vezető munkájának támogatása
 Munkaidő beosztás felügyelete a vezető távollétében
 Anyag-és eszközbeszerzések kivitelezése, leltárkészlet ellenőrzése
 Bejövő számlák, szállítólevelek, munkalapok iktatása, ellenőrzése ellenjegyzése
 A plazmacenter minőségbiztosítási rendszerének felügyeletében és folyamatos ellenőrzésében való közreműködés
 Közreműködés az állomás előírások szerinti működésének biztosításában: minőségbiztosítási és operatív szempontból
 Személyügyi adminisztráció elvégzése

Elvárások:
 Legalább középfokú szakirányú végzettség (előny: minőségbiztosítás)
 Minőségbiztosítási és gazdasági területen szerzett tapasztalat
 Felelősségtudatos, pontos, szabálykövető munkavégzés
 Dinamikus, proaktív munkavégzés
 Átlag feletti precizitás az adminisztráció terén
 Microsoft Office és a Google Dokumentumok felhasználói szintű ismerete gyakorlatban alkalmazva
 Angol nyelv ismerete-minimum írásbeli kommunikáció

Békéscsabai, minden igényt kielégítő, korszerűen berendezett és felszerelt Plazma Centerébe "Minőségbiztosítási és centervezetői asszisztens" (Békéscsaba) pozícióba munkatársat keresünk.

Jelentkezni lehet a hr@plasmaexpert.hu címre fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel a pozíció és a város nevének feltüntetésével.

 Próbaidőt követően határozatlan idejű szerződés, teljes munkaidős foglalkoztatással
 Versenyképes fizetés
 Átlag feletti munkakörülmények
 Teljes körű oktatás
 Dinamikusan dolgozó, pozitív szemléletmódú csapat, nyugodt légkör

ELŐNYT JELENT:
 Hasonló, vezetői asszisztens munkakörben szerzett releváns tapasztalat
 Minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat, GMP ismeret
 Angol nyelv társalgási szintű ismerete

Fizetés: Versenyképes

Szakmai tapasztalat:
1-3 év

Végzettség:
Főiskola

Nyelvismeret:
Angol