A(z) Plazmaszolgálat Kft. az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Minőségbiztosítási asszisztens(Budapest) munka

Budapest

Feladatok, munka:
• A centrum minőségbiztosítási rendszerének működtetésében és ellenőrzésében való közreműködés
• Minőségbiztosítási dokumentumok kezelése
• Széles körű adminisztratív feladatok ellátása
• A GMP előírások betartatásában való közreműködés
• Centrum vezetésének teljes körű adminisztratív támogatása
• Megrendelések napra kész lebonyolítása
• Személyügyi adminisztráció (beléptetésekkel, jelenléti ívekkel, képzésekkel stb. kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása)

Elvárások:
• Felsőfokú végzettség
• Középfokú angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban
• Nagyfokú precizitás, analitikus gondolkodásmód
• Pozitív kisugárzás, energikus, mosolygós személyiség
• Dokumentumkezelési tapasztalat és rutin
• Terhelhetőség, határozottság, rugalmasság
• Jó szervező- és kommunikációs készség, önálló munkavégzés

ELŐNYT JELENT:
• Minőségügyi területen szerzett tapasztalat
• Minőségirányítási rendszer(ek) ismerete
• Titkársági tapasztalat

Piacvezető, a gyógyszeriparban tevékenykedő, dinamikusan fejlődő Plazmaszolgálat Kft. növekedésből eredő létszámbővítés miatt, budapesti plazmaferezis centrumába MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI ÉS VEZETŐI ASSZISZTENS (BUDAPEST) munkakörbe munkatársat keres.

Ha a hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, akkor fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a hr@plazmaszolgalat.hu címre várjuk „MINŐSÉG ASSZISZTENS-BUDAPEST” jeligére!

Amit ajánlunk:
• Versenyképes fizetés
• Multinacionális háttér, átlagon felüli munkakörnyezet
• Fiatalos, dinamikus csapat
• Szakmai megbecsültség, hosszú távú stabilitás, teljes munkaidőben történő foglalkoztatás

Szakmai tapasztalat:
1-3 év

Végzettség:
Főiskola

Nyelvismeret:
Angol Német