A(z) Plazmaszolgálat Kft. az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Minőségbiztosítási vezető gyógyszerész munka

Debrecen, Hajdú-Bihar

Feladatok, munka:
• A centrum teljes körű minőségbiztosítási feladatainak vezetői szintű ellátása
• A centrumban zajló folyamatok szabályszerű működésével kapcsolatos minőségbiztosítási feladatok ellátása
• A centrum minőségbiztosítási rendszerének működtetése és ellenőrzése
• Hatósági rendeletek és kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete, betartatása és ellenőrzése
• Minőségbiztosítási dokumentumok elkészítése, ellenőrzése
• Személyzet számára GMP oktatás tartása

Elvárások:
• Felsőfokú gyógyszerész (vagy releváns felsőfokú természettudományi) végzettség
• Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban
• Kiemelkedő precizitás és szabálykövetés

ELŐNYT JELENT:
• Gyógyszergyártásban, minőségügyi területen szerzett tapasztalat

Piacvezető, a gyógyszeriparban tevékenykedő, dinamikusan fejlődő Plazmaszolgálat Kft. növekedésből eredő létszámbővítés miatt, debreceni plazmaferezis centrumába MINŐSÉGÜGYI TERÜLETRE GYÓGYSZERÉSZ (DEBRECEN) pozícióba munkatársakat keres.

Ha a hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, akkor fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a hr@plazmaszolgalat.hu címre várjuk „GYÓGYSZERÉSZ-DEBRECEN” jeligére!

Amit ajánlunk:
• Versenyképes fizetés
• Multinacionális háttér, átlagon felüli munkakörnyezet
• Fiatalos, dinamikus csapat
• Szakmai megbecsültség, hosszú távú stabilitás, teljes munkaidőben történő foglalkoztatás

Szakmai tapasztalat:
1-3 év

Végzettség:
Egyetem