A(z) Klímatechnikai Kft. az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Műszaki ügyintéző munka

Budapest

Feladatok, munka:
- Árajánlat készítés kiírás, felmérés, vagy tervrajz alapján (anyagigények kiszámolása, beszállítók versenyeztetése)
- Kivitelezési szerződések előkészítése, projektértékelés
- Műszaki egyeztetések a megrendelőkkel, építésvezetőkkel és a szerelő kollégákkal
- Anyagigény felmérés, anyagrendelés, raktár kezelése
- Autóflotta átfogó kezelése (szerviz, biztosítás, stb.)
- Általános irodai adminisztráció

Elvárások:
- építőipari/műszaki területen szerzett szakmai tapasztalat (legalább 3 év)
- építésvezetésben szerzett tapasztalat előnyt jelent
- B kategóriás jogosítvány
- számítógép erős felhasználói szintű ismerete
- nagyfokú önállóság, döntéshozatali képesség
- problémamegoldó személyiség
- képesség a csapatmunkára (pénzügyi és szervíz területtel szoros együttműködés)
- minimum szakirányú technikusi (műszaki, építőipari) végzettség

Cégünk ipari klíma szervizeléssel és kivitelezéssel foglalkozó kisvállalkozás. Szervizcsapatunk háttértámogatására keresünk műszaki területen jártas, talpraesett, kihívásokat kereső új kollégát. Ha magára ismert, kérem küldje el számunkra fényképes önéletrajzát, bérigény megjelöléssel!

Amit ajánlunk:
- versenyképes jövedelem
- fejlődési lehetőség
- hosszútávú munkalehetőség
- stabil vállalati háttér
- fiatal csapat, kiváló kollégák

Szakmai tapasztalat:
3-5 év

Végzettség:
Középiskola

Nyelvismeret:
Angol