A(z) Propus Hungary az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Német nyelvű support munkatárs munka

Budapest

Feladatok, munka:
A vállalat német, osztrák, svájci és magyar munkatársaival való kapcsolattartás, support tevékenység.

Elvárások:
- német nyelv magabiztos felsőfokú (C1) ismerete
- IT érdeklődés
- minimális végzettség: középiskolai érettségi

Közismert német multinacionális cég keres angolul és németül beszélő munkatársakat IT support munkakörbe.
Fontos: IT végzettség nem követelmény, a cégnek saját belső képzései vannak!

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit ajánlunk:
- Több műszakos munka lehetőség
- Fiatalos, jó hangulatú iroda
- Folyamatos előrelépési és fejlődési lehetőség
- Útiköltség támogatás (vagy ingyenes céges shuttle bus) és cafeteria juttatás

Fizetés: Nettó 230.000 + műszakpótlék + cafeteria + útiköltség támogatás (vagy céges shuttle bus)

Szakmai tapasztalat:
Pályakezdő

Végzettség:
Középiskola

Nyelvismeret:
Német Magyar