A(z) myElektro az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

NÉMETORSZÁG –HEGESZTŐ 17€ / LAKATOS 14€ munka

Külföld

Feladatok, munka:
Tájékoztatás a HEGESZTŐ munkáról:
• Hegesztő csapatokat keresünk (legalább egy a csapatból kell, hogy nagyon jól beszéljen németül)
• Részek terv szerinti hegesztése és készítése
• Határidők ellenőrzésé és minőség értékelése
• Érvényes MMA, MAG, MIG, WIG hegesztési igazolás (111, 135, 136, 141)

Tájékoztatás a LAKATOS munkáról:
• Lakatos csapatokat keresünk (legalább egy a csapatból kell, hogy nagyon jól beszéljen németül)
• Tervrajzok és szerelési tervek szerinti alkotórészek gyártása
• Kitanult lakatosként vagy hasonló iparágban
• hegesztési ügyesség

Elvárások:
• befejezet szakképesítés az adott vagy hasonló iparágban
• elegendő szakmai gyakorlat
• jogosítvány (B kategória) + Saját személyautó nélkülözhetetlen
• Társalgási szintű német nyelvtudás (A2, B1) előfeltétel

Követeléseink:
Várjuk jelentkezését FÉNYKÉPES NÉMET NYELVŰ szakmai önéletrajzával, mesterlevéllel és igazolásokkal e-mailben az: arbeit@arbeitaustria.eu

A myElektro Kft. cég 2012-ben alapíttatott. Kezdetekben lakás technikát és biztonsági rendszereket szereltünk be. Emberek vezetésével ugyan akkor munkák rendszerezésével sok a tapasztalatunk, mivel rövid idő alatt mindössze 50 projectet megvalósítottunk. Külföldi kereskedelmi kapcsolataink felvetették e lehetőséget, hogy bővítsük tevékenységünket emberi források biztosításában, fejlesztésében és vezetésben. Mivel fogadjuk a kihívásokat, 2016-tól kezdtünk személyzeti szolgálatokkal és tanácsadással foglalkozni főképpen Osztrákban lévő cégeknek. Azzal, hogy egyetlen országra orientálódjunk, megtartjuk és biztosíthassuk ezek szolgálatoknak magas szintű minőségét, mint a munkakeresők úgy a munkaadók iránt egyenlően.

Amit ajánlunk:
• Biztosított szállás (max. 400€ havonta)
• Hosszútávu munka
• A munkavégzés helye: Bajorország és Baden-Würtenberg – Németország déli része

A munkaközvetítés illetékmentes!!!

Kapcsolat:
Svantner Miroslav
Személyzeti szolgálat
+421 948 42 66 76
www.arbeitaustria.eu

Fizetés: • Hegesztő órabér 17€, Lakatos órabér 14€, munka EGYÉNI VÁLLALKOZÓKÉNT • 25 nap szabadság

Szakmai tapasztalat:
1-3 év

Végzettség:
Szakiskola / szakmunkás képző

Nyelvismeret:
Német