A(z) Apm Personal GmbH az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Németországi munkalehetőségek munka

Külföld

Feladatok, munka:
Apm Personal GmbH, németországi munkaerő kölcsönző cég keres alapfokú német nyelvtudással rendelkező munkaerőt, németországi munkavégzésre, Frankfurt közelébe, az alábbi pozíciókba:
- raktáros, targoncás, hegesztő, villanyszerelő, Cnc marós/esztergályos/programozó, szalagmunkás
- festő, hőszigetelő (német nyelvtudás nélkül is lehetséges)

Elvárások:
- alapfokú német nyelvtudás, hiánya kizáró ok
(kivétel festő, hőszigetelőknél)
- több műszak vállalása
- megbízhatóság, terhelhetőség
- 1-2 év munkatapasztalat hasonló területen
- külföldi munkatapasztalat előny, de nem feltétel

Amit ajánlunk:
- munkaruha, munkacipő
- szállás megoldott
- első 2 hónapban heti előleg biztosítása
- heti 1x ingyenes nyelvoktatás
- fizetés német bértábla szerint (német bejelentés)

Fizetés: Német bértábla szerint

Szakmai tapasztalat:
1-3 év

Végzettség:
Szakiskola / szakmunkás képző

Nyelvismeret:
Német