A(z) Callidus Sped Kft. az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Nemzetközi gépjárművezető (3,5 t) munka

Szigetszentmiklós, Pest

Feladatok, munka:
Dolgozni szerető és tudó, gyakorlott gépjárművezetőt keresünk az Európai Unió területére 3,5 tonnás furgonra. Nem uniózásra.

Elvárások:
Legalább kétéves nemzetközi gépjárművezetői tapasztalat
Európai helyismeret, térkép és navigáció használata
Rugalmasság, terhelhetőség, jó kommunikációs képesség
Előnyök: angol vagy francia nyelv ismerete, C kategóriás jogosítvány vagy targoncavezetői jogosítvány
Szigetszentmiklós környéki jelentkezőket várunk.

Szigetszentmiklósi telephelyű, nemzetközi gyűjtőfuvarozással foglalkozó magyar tulajdonú családi vállalkozás.

Hosszútávú, folyamatos munka. Fizetés megegyezés szerint. Állandó ügyfélkörrel rendelkezünk, stabil, de változatos munkát kínálunk barátságos, családias légkörben.
Csak nemzetközi gyakorlattal rendelkezőket várunk!
Versenyképes fizetés, korrekt elszámolás.

Fizetés: Fizetés megegyezés szerint, szakmai tapasztalat és teljesítmény függvényében.

Szakmai tapasztalat:
1-3 év

Végzettség:
Szakiskola / szakmunkás képző