A(z) Arts-Crafts Kft. az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Nemzetközi Kamionsofőr munka

Mogyoród, Pest

Feladatok, munka:
Nemzetközi kamionsofőr pozícióba munkatársat keresünk: Kiállításokat kivitelező cég nemzetközi kamionsofőr pozícióba munkatársat keres. Feladatok: - Külföldi kiállításokra az építési anyagok károsodásmentes szállítása kamionnal, ponyvás, nyerges szerelvénnyel, pótkocsival. - A kiállítások ideje alatt alkalmanként ügyelet biztosítása, külföldi kinn tartózkodással (szállás erre az időszakra biztosított) - A kiállítások Nyugat Európában, változó helyszíneken vannak, más-más időpontokban, így a fuvarok alkalmiak, az útvonal nem állandó. Elvárások: - Megbízható, pontos munkavégzés - Gyakorlat tandem szerelvénnyel - B, C, E kategóriás jogosítvány - Pályaalkalmassági vizsga - Nemzetközi fuvarozói vizsga (GKI) Előny: - Társalgási szintű angol és/vagy német nyelvtudás Amit kínálunk: - Állandó, bejelentett munkaviszony - A pihenőn felül az éves szabadságkeret is rendelkezésre áll - Az ügyelet időszakára szállás biztosítása - Külföldi kinn tartózkodás idejére napidíj biztosítása - Versenyképes jövedelem Munkavégzés helye: A külföldi kiállítási helyszínek, ahol az elkészült standokat építjük. Jelentkezés: Fényképes önéletrajz elküldésével az info@arts-crafts.hu címen. További információ, elérhetőség: 0628542315